Technologia ecoHOMES

Poznaj przekroje budowlane domu szkieletowego
Poznaj przekroje budowlane domu szkieletowego
Technologia prefabrykowanego szkieletu drewnianego należy do najcieplejszych na rynku. Praktycznie cała grubość ściany zewnętrznej wypełniona jest materiałem izolacyjnym co pozwala uzyskać współczynnik przenikania ciepła lepszy niż w przypadku ściany dwuwarstwowej w technologii murowanej. Poznaj przekroje budowlane domu szkieletowego.

czytaj

Tylko certyfikowane materiały
Tylko certyfikowane materiały
Zrównoważony dom szkieletowy jest konstrukcją wielowarstwową, która aby funkcjonować prawidłowo, musi zostać wykonana z materiałów o wysokich walorach technicznych. Aby uzyskać jak najlepsze parametry cieplne używamy do jej produkcji tylko certyfikowanych materiałów, takich jak: płyty gipsowe płyty OSB, wełna mineralna i płyty styropianowe o wysoki współczynniku Lambda oraz paroprzepuszczalny silikatowy tynk zewnętrzny.

czytaj

Jak powstaje energooszczędny drewniany dom szkieletowy?
Jak powstaje energooszczędny drewniany dom szkieletowy?
Budowa szkieletowego domu prefabrykowanego rozpoczyna się w hali produkcyjnej, gdzie powstają elementy przyszłego budynku takie jak ściany, stropy i więźby dachowe. Następnie wszystkie gotowe elementy wyruszają w podróż na miejsce budowy, gdzie są montowane na przygotowanej płycie fundamentowej.

czytaj
KONTAKT

Napisz do nas

Załaduj projekt

 

Dział Obsługi Klienta:
tel.  577 388 355
tel.  516 486 153

email:biuro@ecohomes.pl

Siedziba firmy
30-384 Kraków
ul. Zalesie 48